Savoure on Sina. Mina. Meie.

Mis on Savoure?

SAVOURE tutvustab ilugurmaanide värsket lähenemist ilumaailmale!  Kontseptsiooni luues mõtlesime naistele ja meestele, kes hindavad  ilu ja aega. Mitte ainult kosmeetikatoodete ja protseduuride näol, vaid kui elustiili tervikuna.

Mõtlesime Sinu peale, kes tunned ilust rõõmu, kes ihkad avastada uut ja põnevat ilumaailma, kes soovid kogeda imelisi ja meeldejäävaid elamusi.

SAVOURE pärineb inglise keelsest sõnast „savour“ , mis tähendab head maitseelamust, naudingut ning midagi tõeliselt head kõikidele meeltele. SAVOURE idee ja missioon on serveerida ilumaailm justkui parimat rooga, mille koostisosad on omavahel ideaalselt tasakaalustatud. Sinu maitseelamus, Sinu teistmoodi kogemus. Naudi ilumaailma ja elustiili kõikide meeltega.

 

SAVOURE – see oled Sina. Mina. Meie.

 

SAVOURE ühendab õdusa asukoha ja internetikogukonna, pakkudes naistele kõike, mida nad vajavad, et oma ilu ja isikupära veelgi rohkem esile tuua. Võtmesõnadeks on siin teenus ja inimesekesksus.

SAVOURE toob Sinuni trendid ilumaailmast, lisab luksust igasse päeva ja seda nii virtuaalselt kui ka iluakadeemias kohapeal. Lõbusad jumestamisõpetused, uute toodete ja hittide tutvustamine, harivad ja ainulaadsed üritused,  liikmesus erilises interneti- ja pärismaailma kogukonnas.

SAVOURE on Sinu koht. Avasta ja koge uusi elamusi meiega.

 

Soovime vaid seda, et tunneksid end hästi!