Saage tuttavaks! Imekena ja ülimalt andekas Grete Anete. Kes ta on ja mida teeb? Loe lähemalt artiklist.

23/08/2018

Saage tuttavaks! Pildil oleva neiu nimi on Grete Anete, kes on alates juunist 2018 liitunud meie toreda kollektiiviga ja on üks Savoure´i jumestuskunstnikutest.

Allpool loe intervjuu meie imekena ja ülimalt andeka jumestaja Grete Anetega.

 

Kust ammutad inspiratsiooni?

Ammutan palju inspiratsiooni moeshowdest, kunstist, erinevatest kultuuridest, sotsiaalmeediast ja muidugi inspireerivad mu kliendid.

 

Kui kaua oled jumestajana tööd teinud ja kuidas jõudsid meigimaailmani?

Umbes neli aastat, viimastel aastatel kindlasti aktiivsemalt. Avastasin meigimaailma noores eas, mulle väga meeldis ema meigikotis sobrada ja nii meikisingi end juba üsna varakult.

 

Kes on inimesed, kes sind on inspireerinud?

Enda kolleegid, Netta Szekely, Pat McGrath. Lisaks  youtube´i blogijad pixiwoo, violette_fr.

 

Mida armastad ilumaailma juures kõige rohkem?

Loomuliku ilu rõhutamist, ent mulle meeldib end ka läbi meigi väljendada. Jumestamineja naha eest hoolitsemine on aeg iseendale.

 

Kuidas kirjeldaksid oma käekirja ja mis eristab sind teistest jumestajatest?

Meike tehes lähtun alati kliendi soovidest, samas alati jagan ka omapoolseid  soovitusi, mis ootusi ületaksid. Võin luua väga tagasihoidliku meigi, kuid naudin ka loomingulisemaid jumestusi. Kolleegid on  sildistanud mind „ laineri kuninganna“ tiitliga. Natuke tõde selles kindlasti on.

 

Mis on kõige tähtsam ilunõuanne, mida eesti naistele annaksid?

Kindlasti soovitan, et oleks kindel nahahoolduse rutiin, siis meik jääb veel ilusam peal! Muidugi liikumine, tervislik toit, vee joomine ja uni aitavad ilule kaasa.

 

Mis on peamised vead, mida naised teevad?

Ei ole kindlat nahahooldusrutiini, paljud naised ei ole teadlikud kuidas naha eest hoolitseda. Õigete toodete leidmiseks soovitan arutada konsultantidega, kes oskavad nõu anda ja aitavad leida Teie naha vajadustele vastavaid tooteid. Ka õige jumestuskreemi tooni leidmine osutub tihti keerukaks.

 

Millised tooted peaksid leidma tee iga naise meigikotti?

Arvan, et selleks tooteks võiks olla jumestuskreem. See aitab ühtlustada nahatooni ja peidab pisemad iluvead. Veatu nahk ja ühtlane jume on alati moes.

 

Millise pintslita ei tahaks sa tööd teha?

Ma ei tahaks teha tööd ilma silma hajutuspintslita. Selle abil saab iga naine luua kerge vaevaga kauni silmameigi.

 

Mis on sinu lemmik SLA toode?

Raske on lemmikut valida, aga arvatavasti highlighterite palett, kolme eri tooni abil saan luua erinevaid look´e, kasutada seda ka lauvärvina. Minu „Must have“ toode!

 

Grete Anete käe all on võimalik õppida meikimist Savoure´i meigikoolituste raames. Lisaks saab tulla päeva-, õhtu- ja pruudimeigile. Grete Anete ootab oma vanu ja uusi kliente külastama  Savoure´i aadressil Staadioni 1-6, Tallinn .